Kurumsal

Özel Elif Pamuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

 

Hakkımızda

 

           Kocaeli´nin Çayırova ilçesinde bulunan kurumumuz  Özel Eğitim Uzmanı Alparslan DALOĞLU tarafından 2004 yılında hizmete açılmıştır.  

          Merkezimizde; zihinsel engelli bireyler, yaygın gelişimsel bozukluk ve fizyoterapi desteğine ihtiyaç duyan bireylere hizmet verilmektedir. Çayırova Fatih Caddesi üzerinde 600 m2 alana kurulu 4 katlı  binamızda deneyimli ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda kanıtlanmış eğitim metotları ve son teknoloji ile tasarlanmış eğitim materyalleri ile en kaliteli özel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

            Kurumumuz bünyesinde çalışan ve öğrencilerimizin bireysel gelişimlerini her şeyden önde tutan Psikolog, Fizyoterapistler, Özel Eğitim Öğretmenleri, Çocuk Gelişimi Öğretmeni, Okul Öncesi Öğretmeni, Sınıf Öğretmenleri ile birlikte öğrencilerimiz ve ailelerine hizmet verilmektedir.

Misyonumuz

Biz kurum olarak tüm özel bireylerin topluma bağımsız bir şekilde dahil olabilmeleri için temel eğitim, sosyal ve iş becerilerinde ihtiyaç duydukları eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini sunarak toplumla bütünleşmelerine destek olarak, sürekli gelişmeyi amaç edinmiş bir kurumuz.

Vizyonumuz

Genç ve dinamik kadromuzun verdiği disiplinli ve özverili eğitimle sadece ülkemizdeki değil Dünya´daki özel eğitim ihtiyacı olan bireylere ulaşmak.  Bireyin ihtiyaçlarını tespit etmek ve bireyleri özel eğitim sürecine hazırlamak.öğrenme güçlüğü, dil ve iletişim bozukluğu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, serebral palsi alanlarında eğitim verilmektedir.